Fájl:BSicon ABZl+l.svg
Megjelenés
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 254 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2016. március 28., 05:20 | 500 × 500 (254 bytes) | Newfraferz87 | Using arcs instead of circles | |
2013. március 22., 19:39 | 500 × 500 (443 bytes) | Axpde | {{Information |Description= {{de|1= '''ABZ'''weig '''l'''inks ('''+''') von '''l'''inks (mit exakten Kreisen)}} {{en|1= junction to the left from the left (with exact circles)}} |Source= {{Own}} |Author= user:axpde |Date= 2009-10-12 |Permission= {{... |
Fájlhasználat
Több mint 100 oldal használja ezt a fájlt. A következő lista csak a fájlt használó első 100 lapot mutatja. A teljes lista ezen a lapon található meg.
- 1-es busz (Tatabánya)
- 104-es busz (Budapest)
- 104A busz (Budapest)
- 108E busz (Budapest)
- 112-es busz (Eger)
- 123-as busz (Budapest)
- 12AT busz (Ózd)
- 12T busz (Ózd)
- 12Y busz (Székesfehérvár)
- 135-ös busz (Budapest)
- 135-ös busz (Budapest, 2007–2008)
- 138-as busz (Budapest)
- 13F busz (Sopron)
- 140-es busz (Budapest)
- 140B busz (Budapest)
- 15-ös busz (Budapest)
- 150-es busz (Budapest)
- 153-as busz (Budapest)
- 153A busz (Budapest)
- 161-es busz (Pécs)
- 179-es busz (Budapest)
- 185-ös busz (Budapest)
- 19-es busz (Salgótarján)
- 1A busz (Szigetvár)
- 1G busz (Tatabánya)
- 2-es busz (Szigetvár)
- 20-as busz (Sopron)
- 20AT busz (Ózd)
- 20T busz (Ózd)
- 20Y busz (Sopron)
- 22-es busz (Budapest)
- 224-es busz (Budapest, 2008–2022)
- 236-os busz (Budapest)
- 236A busz (Budapest)
- 238-as busz (Budapest)
- 251-es busz (Budapest)
- 266-os busz (Budapest)
- 27-es busz (Sopron)
- 278-as busz (Budapest)
- 279-es busz (Budapest)
- 27B busz (Sopron)
- 280-as busz (Budapest)
- 2P busz (Sopron)
- 2T busz (Ózd)
- 33-as busz (Sopron)
- 38-as busz (Budapest)
- 38A busz (Budapest)
- 4-es busz (Veszprém)
- 474-es busz
- 49É villamos (Budapest)
- 5-ös busz (Tatabánya)
- 609-es busz
- 689-es busz
- 691-es busz
- 712-es busz
- 779-es busz
- 785-ös busz
- 789-es busz
- 79-es busz (Budapest)
- 7B busz (Sopron, 2008–2023)
- 8-as busz (Balassagyarmat)
- 88-as busz (Budapest)
- 88B busz (Budapest)
- 89A busz (Budapest)
- 913-as busz (Pécs)
- 938-as busz (Budapest)
- 990-es busz (Budapest)
- 992-es busz (Budapest)
- 997-es busz (Budapest)
- Aszód–Balassagyarmat–Ipolytarnóc-vasútvonal
- Auchan-busz (Óbuda)
- Budapest–Érsekújvár–Pozsony–Marchegg-vasútvonal
- Békéscsaba–Kötegyán–Vésztő–Püspökladány-vasútvonal
- Citadella nemzetközi InterCity
- D11-es hajóvonal (Budapest)
- D12-es hajóvonal (Budapest)
- D13-as hajóvonal (Budapest)
- Ethan Allen Express
- Glacier Express
- Kecskemét tömegközlekedése
- Körösnagyharsány–Vésztő–Gyoma-vasútvonal
- Múzeumbuszok (Budapest)
- Pacific Surfliner
- Rail Baltica
- Skanzenvasút
- Tesco-busz (Budapest, 2003–2008)
- Vermonter
- Zólyom–Csata-vasútvonal
- Újbuda-busz (Budapest)
- Újhegy-busz (Budapest)
- Szerkesztő:CsGábor/Útvonaldiagram
- Szerkesztő:Geplancos/próbalap
- Szerkesztő:Itsmarton/próbalap
- Szerkesztő:Kemenymate/próbalap
- Wikipédia:Útvonaldiagram
- Sablon:Ethan Allen Express
- Sablon:Pacific Surfliner
- Sablon:Vermonter
- Sablon:Útvonaldiagram
- Sablon:Útvonaldiagram/Jelmagyarázat
További hivatkozások megtekintése
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: als.wikipedia.org
- Használata itt: ar.wikipedia.org
- Használata itt: be.wikipedia.org
- Жлобін (станцыя)
- Буда-Кашалёўская
- Шаблон:Гомель — Жлобін
- Буслы (прыпыначны пункт)
- Бушаўка (прыпыначны пункт)
- Вірскі
- Гомель (станцыя)
- Яроміна (прыпыначны пункт)
- Забаб’е (прыпыначны пункт)
- Зялёны Востраў (прыпыначны пункт)
- Калінінскі (прыпыначны пункт)
- Калыбаўка (прыпыначны пункт)
- Качанова
- Касцюкоўка (станцыя)
- Лазурная
- Металург (прыпыначны пункт, Жлобінскі раён)
- Патапаўка (прыпыначны пункт)
- Радзеева (прыпыначны пункт)
- Салтанаўка (станцыя)
- Светач (раз’езд)
- Старая Рудня (прыпыначны пункт)
- Ціхінічы (прыпыначны пункт)
- Уза (станцыя)
- Хальч (станцыя)
- Чараток
- Шарыбаўка (прыпыначны пункт)
- Кіеў-Пасажырскі
- Шаблон:Кіеўскі чыгуначны вузел
- Імя Георгія Кірпы
- Рубэжыўскі
- Сырэць (прыпыначны пункт)
- Лівабэрэжна (прыпыначны пункт)
- Траешчына (прыпыначны пункт)
- Выдубычы (прыпыначны пункт)
- Навабілычы (прыпыначны пункт)
- Лісныцтва (прыпыначны пункт)
- ДВРЗ (прыпыначны пункт)
- Траешчына II (прыпыначны пункт)
- Зэніт (прыпыначны пункт)
- Лівы Бэрэг
- Вышгарадская
- Караваеві Дачы (прыпыначны пункт)
- Вакзальна (прыпыначны пункт)
- Кіеў-Валынскі
- Дарныця (чыгуначная станцыя)
- Кіеў-Ліскы
- Шаблон:Масква — Красное
- Шаблон:Бранскі чыгуначны вузел
A fájl globális használatának megtekintése