Fájl:BSicon eBS2+l.svg
Megjelenés
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 565 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2009. szeptember 23., 18:02 | 500 × 500 (565 bytes) | Axpde | {{Information |Description= {{en|1= ex BS2 track from the left}} {{de|1= '''e'''x '''BS2''' von('''+''') '''l'''inks}} |Source= {{Own}} |Author= user:axpde |Date= 2009-09-23 |Permission= {{PD-ineligible}} |other_versions= }} {{FVBS Bilderkatalog}} {{v |
Fájlhasználat
Az alábbi lapok használják ezt a fájlt:
- 576-os busz
- 774-es busz
- 778-as busz (2009-2024)
- Aachen–Mönchengladbach-vasútvonal
- Arlbergbahn
- Brenner-vasútvonal
- Brescia–Iseo–Edolo-vasútvonal
- Fiumetorto–Messina-vasútvonal
- Kjongvon vonal
- Kronprinz Rudolf-Bahn
- Lübeck–Hamburg-vasútvonal
- Mannheim–Karlsruhe–Bázel nagysebességű vasútvonal
- Nápoly–Foggia-vasútvonal
- Salzkammergutbahn
- Spielfeld-Straß–Trieste Centrale-vasútvonal
- Tauernbahn
- Vorarlbergbahn
- Westbahn
- Sablon:Kjongvon vonal
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: als.wikipedia.org
- Használata itt: ca.wikipedia.org
- Használata itt: cs.wikipedia.org
- Használata itt: da.wikipedia.org
- Használata itt: de.wikipedia.org
- Wengernalpbahn
- Seetalbahn
- Bahnstrecke Bad Dürkheim–Ludwigshafen-Oggersheim
- Bahnstrecke Mannheim–Basel
- Forchbahn
- Feste Fehmarnbeltquerung
- Schnellfahrstrecke Hannover–Würzburg
- Achenseebahn
- Arlbergbahn
- Main-Lahn-Bahn
- Brennerbahn
- Westbahn (Österreich)
- Rübelandbahn
- Sihltalbahn
- Münstertalbahn
- Rudolfsbahn
- Harbachtalbahn
- Lhasa-Bahn
- Bahnstrecke Witten–Schwelm
- Bahnstrecke Mannheim–Saarbrücken
- Bahnstrecke Zell im Wiesental–Todtnau
- Bergensbanen
- Eiserner Rhein
- Bahnstrecke Neustadt–Wissembourg
- Bahnstrecke Lambach–Haag am Hausruck
- Steyrtalbahn
- Bahnstrecke Frei-Weinheim–Jugenheim-Partenheim
- Hunsrückquerbahn
- Bahnstrecke Würzburg–Aschaffenburg
- Bahnstrecke Buchloe–Lindau
- Salzkammergutbahn
- Ostfriesische Küstenbahn
- Bahnstrecke Limburg-Staffel–Siershahn
A fájl globális használatának megtekintése