Fájl:BSicon exCONTf@F.svg
Megjelenés
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 295 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2014. július 31., 17:18 | 500 × 500 (295 bytes) | YLSS | User created page with UploadWizard |
Fájlhasználat
Az alábbi lapok használják ezt a fájlt:
- 28C villamos (Budapest)
- 3-as villamos (Budapest, 1945–1982)
- 3-as villamos (Szeged)
- 4-es villamos (Budapest)
- 40E busz (Budapest, 2002–2008)
- 42-es villamos (Budapest)
- 50A villamos (Budapest)
- 6-os villamos (Budapest)
- 67-es villamos (Budapest)
- 71-es trolibusz (Budapest)
- 7A trolibusz (Szeged)
- 908A busz (Budapest)
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: de.wikipedia.org
- Használata itt: en.wikipedia.org
- Chasewater Railway
- Florida East Coast Railway
- Esk Valley line
- Marston Vale line
- Hastings line
- Tonbridge railway station
- Bedford railway station
- Charfield railway station
- Cam and Dursley railway station
- Bristol and Gloucester Railway
- Furness and Midland Joint Railway
- North Liverpool Extension Line
- Buxton line
- California Northern Railroad
- Northwestern Pacific Railroad
- Paisley St James railway station
- Wrington Vale Light Railway
- Lostwithiel and Fowey Railway
- Sandy railway station
- Springfield railway line
- Yate railway station
- Greenbush Line
- Talla Railway
- Glasgow, Paisley, Kilmarnock and Ayr Railway
- Vale of Neath Railway
- Tees Valley Railway
- Mangotsfield railway station
- Ely and St Ives Railway
- Paisley West railway station
- Ram Hill Colliery
- Template:Glasgow, Paisley, Kilmarnock and Ayr Railway
- Ferguslie railway station
- Paisley East railway station
- Template:Esk Valley Line RDT
- Foss Islands branch line
- Template:North Liverpool Extension Line
- Fishponds railway station
- Bristol St Philip's railway station
- Stonehouse (Bristol Road) railway station
- Paisley Abercorn railway station
- Template:Talla Railway
- Paisley railway station
- Template:Paisley stations
- Template:Greenbush Line
- Paisley Hamilton Street railway station
- Dublin–Navan railway line
- Staple Hill railway station
- Haresfield railway station
- Frocester railway station
A fájl globális használatának megtekintése